Vítězky České Miss zazářily na galavečeru Kapky naděje

Československá Miss Klára Vavrušková a Česká Miss Barbora Hodačová podpořily tradiční předvánoční Galakoncert Kapky Naděje a obě ukázaly, že jsou krásné nejen navenek, ale i uvnitř

Vítězky České Miss zazářily na galavečeru Kapky naděje

 

Letošní koncert Kapky Naděje byl v pořadí již devatenáctým a stejně jako v minulých letech byl i letos v předvánočním čase věnován všem, kteří mají srdce na pravém místě a chtějí pomáhat druhým. Večerem provedl Libor Bouček a prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.

Mezi pozvanými hosty zazářily vítězky České Miss Barbora Hodačová a Klára Vavrušková. Oběma dívkám to během večera neuvěřitelně slušelo, ale hlavně se projevilo jejich dobré srdce. "Celý večer byl krásný a dojemný. Odcházela jsem s pocitem, který mě hřál na srdci. Jsem šťastná za TY lidi, kteří podporují věc, která má smysl a pomáhá," řekla dojatě Klára a Barbora se připojila: "Včera jsme s Klárou mohly být součástí úžasného večera, v průběhu kterého se podařilo vybrat pro Kapku Naděje přes 22 milionů korun. Chtěla bych poděkovat všem lidem, kteří přispěli a kteří byli schopni si během předvánočního shonu najít čas podpořit ten nejkrásnější projekt, jaký znám. Děkujeme!"

Česká Miss zahájila spolupráci s organizací Kapka Naděje v letošním roce, když jí věnovala na charitativní účely více než 200 000 Kč, které byly využity pro rekonstrukci heren a terapeutických prostor Dětské psychiatrické kliniky 2. LF UK a FN Motol. „Spolupráce si moc vážíme. Snažíme se naše vítězky naučit, že Česká Miss není pouze o kráse, ale má přesah a je i o pomoci druhým,“ dodala Veronika Farářová, obchodní ředitelka Miss Events a.s.