WorldClass

Exkluzivnější adresu než Václavské náměstí v Praze nenajdete. Naše největší fitness centrum se nachází přímo na této ulici. Více než 1 500 metrů čtverečních, tři podlaží a klub plný mladých, skvělých a módních lidí.

Na cvičení nabízíme rozsáhlý výběr snadno použitelných kardiovaskulárních a posilovacích zařízení od předních světových značek, jako jsou LifeFitness a Hammer Strength. World Class vám navíc každý týden nabízí přístup k široké paletě individuálních a skupinových cvičebních lekcí, které jsou všechny vedeny špičkovými instruktory.

HISTORIE WORLDCLASS

Společnost World Class byla založena v roce 1983 sportovcem a podnikatelem Ulfem Bengtssonem. V té době měl již za sebou úspěšnou kariéru jednoho z předních světových kulturistů – mistra Švédska a Norska, který po deset let za sebou neutrpěl žádnou porážku, a na vrcholu své sportovní kariéry se řadil na třetí místo na světě. V 70. letech minulého století žil Ulf v Los Angeles. Myšlenka na World Class se narodila v prostředí tělocvičen jako World Gym a Gold's Gym, kde posiloval po boku takových kulturistů jako Frank Zane a Arnold Schwarzenegger. Ulf Bengtsson už v té době věděl, že každý člověk potřebuje fyzickou činnost k tomu, aby se cítil dobře, byl produktivní a spokojený se životem.

Je tomu 25 let, kdy Ulf Bengtsson přestal s úsilím o vytvoření nejdokonalejšího těla. Místo toho začal svoje úsilí věnovat něčemu jinému. Něčemu, co si dalo za cíl stát se nejúspěšnější společností v odvětví zdraví a tréninku.

www.worldclass.cz