Salon Petra Měchurová

Petra Měchurová chtěla dělat věci po svém, proto si otevřela svůj salon v roce 2001. Snaží se prosadit svou vizi, udržet ji při životě a šířit dál. Hlavní je klient, ten je ve středu našeho zájmu a vše se točí kolem něj. Konzultace, komunikace, čistota, perfektní vlasy…
a vůbec všechno co by měla kvalitní služba obsahovat. Vedle toho musí být vlasy vždycky trendy, musí mít šmrnc!

A takoví jsme i my, tým Salonu Petra Měchurová. Spojuje nás respekt k Petře a k její práci. Snažíme se od Petry i od sebe navzájem učit, vytváříme účesy při focení do časopisů a na přehlídky, účastníme se různých zajímavých projektů, jak se známými návrháři, tak i s mladými talenty a v neposlední řadě se stále vzděláváme a posouváme dál. Naše kolekce a práce má díky tomu mezinárodní přesah, vychází v zahraničních časopisech, získáváme nominace a ceny v zahraničních soutěžích. Jako Petra se snažíme stát před tímto krásným řemeslem s pokorou.

Abychom tohle všechno mohli dělat, musíme tuhle práci milovat. A taky že ji milujeme! Díky tomu se snažíme vlasy našich klientů udělat příště zase o něco lepší, plni nadšení a motivace!

www.petramechurova.cz