OC Olympia Brno

Na pronajímatelné ploše o velikosti 89 000 m² se nachází celkem 200 obchodních jednotek skýtajících 1000 pracovních míst.

Návštěvníci zde naleznou největší výběr módy a doplňků v celé oblasti. K návštěvě však lákají nejen skvělé nákupy, ale také řada volnočasových aktivit v podobě multikina, bowlingu, dětského koutku a vláčku pro nejmenší návštěvníky, v zimních měsících je pak všem nadšeným bruslařům k dispozici ledová plocha.

Na rozloze pěti hektarů se nachází unikátní víceúčelový park nabízející spoustu atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé. Nepřehlédnutelnou dominantou je například osmnáctimetrová horolezecká stěna s několika cestami výstupu a vlastním zázemím nebo také dětská vyhlídková pyramida. K dispozici je in-line dráha dlouhá 1,3 km a široká 3,5 m; milovníky vláčků, jejich modelů a všeho kolem kolejí zase potěší parková dráha s minivláčky, vlastním nádražím, točnou i tunelem. Děti si zaručeně užijí sloupové bludiště nebo kamenné kvádry se zabudovanými společenskými hrami. Olympia park je napojený na cyklostezku vedoucí z širšího okraje centra Brna dále ve směru na Vídeň.

www.olympia-centrum.cz