Mosaic House

Jsme nejen místem, kde se mísí živé, neokázalé, pohodlné a `cool` hostelové prostředí s komfortem designového hotelu. Kde se slučeuje moderní design a nevšední ekologické technologie s komfortním a ekologicky šetrným stylem. Kde se střetávají cestovatelé z celého světa, milovníci hudby, a místní, kteří pak společně sdílejí své zážitky. Kde se živá hudba a DJs postarají o to, že tahle noc bude prostě nezapomenutelná. Ale hlavně místem, kde uděláme vše pro to, abyste si v našem nejoblíbenějším městě - Praze - přišli jako doma.

Ať chcete být ubytováni ve sdíleném pokoji, provátním pokoji, v našem superior double nebo v úžasném Penthouse pokoji, máme Vám co nabídnout.

Všechny pokoje v MOSAIC HOUSE (55 sdílených a 41 privátních) mají vlastní koupelnu s hlavovou sprchou nebo vanou, spoustu vymožeností, WiFi zdarma, klimatizaci a moderní chic design.

www.mosaichouse.com

 

La Loca je místem pro každého. Inovace prostoru vytvořila útulné a domácí prostředí s kreativní atmosférou, která vás pohltí. Existuje tisíc neotřelých a nápaditých způsobů, jak strávit váš den. Přes den La Loca nabízí prostor pro ranní kávu, pracovní schůzky či polední menu v nekuřáckém prostředí.

La Loca se v noci probouzí k životu. Se svým vzrušujícím programem láká jak místní obyvatele, tak cestovatele ze všech koutů světa. Každou noc na vás zde čekají nezapomenutelné chvíle, které vás vyvedou z každodenního stereotypu. Chytlavé melodie, pulzující atmosféra a nekuřácké prostředí – to je La Loca BY NIGHT. Klub, který na pražské scéně doposud chyběl. La Loca BY NIGHT pořádá živé koncerty, DJs, karaoke, kvízy, tematické party, hity z 80. a 90. let, neodolatelné jídlo či výjimečné koktejly. Vstup ZDARMA téměř na všechny akce.

www.laloca.cz