Medik Haus

MEDIK HAUS je prestižní klinika vyhlášená nejen svým osobním přístupem ke každému klientovi, bohatými zkušenostmi v oboru, používáním nejmodernějších technologií a nejkvalitnějších materiálů, ale především díky jedinečným výsledkům své práce. Kliniku tvoří zkušený mezinárodní tým zdravotnických odborníků a lékařů v oblasti estetické medicíny, dermatologie a lékařské kosmetiky. Své služby nabízí nejenom v České republice (Praha a Brno), ale také v mnoha dalších evropských zemích.  Minulý měsíc například zahajovala provoz pobočka v Římě. Hlavním heslem kliniky je „Vaše krása, Vaše zdraví, naše radost“.

I když v České republice není MEDIK HAUS příliš dlouho, v německy mluvících zemích je opravdovým pojmem, přinášející na trh kvalitní materiálové vybavení a nejnovější technologie. Vizí společnosti je stabilizovat tento pojem kvality do 5 let také v České republice na Slovensku a v Polsku.

Klinika klade velký důraz na individuální péči o každého klienta, diskrétní přístup a špičkové vybavení. Nabízí prémiové lékařská ošetření nejen v oblasti hubnutí a omlazení, ale věnuje se velmi úspěšně celkové estetické péči a to zcela individuálně vůči každému klientovi. Pro garanci vysoké odborné úrovně se lékaři a další odborní pracovníci pravidelně účastní zahraničních školení, veletrhů a sympozií. Některé z těchto školení také kliniky Medik Haus samy pořádají.

MEDIK HAUS pomáhá každý den stovkám žen i mužů, aby se cítili lépe, zdravěji, sebevědoměji, atraktivněji, ale především aby byli v životě šťastnější.

Dovolte nám prosím starat se i o Vás a Vaše blízké. Bude nám opravdu ctí a potěšením.

www.medikhaus.cz