Juliette Armand

Společnost Juliette Armand byla založena v r. 1992 v Aténách dvěma uznávanými vědci a při příležitosti 25. výročí vstupuje i na český trh, kde se zároveň stává oficiálním partnerem České Miss. Cílem společnosti je vytvoření inovativní kosmetiky založené na vědeckém výzkumu. Hlavním cílem je identifikovat skutečné potřeby pokožky a přispět k tomu, aby se lidé cítili dobře ve své kůži.

Juliette Armand se snaží uspokojit a také uspokojuje potřeby jak náročných zákazníků, tak i těch nejnáročnějších kosmetických odborníků za pomoci vysoce účinných receptur a ucelených postupů. Během prvních pár let své existence dosáhla vedoucího postavení mezi značkami používanými na klinikách estetické péče a lékařské dermatologie. Značka Juliette Armand je v současné době tvořena třemi produktovými řadami, které obsahují 223 produktů a 43 ošetření zaměřující se na komplexní péči o pleť a pokožku.

V souladu s vysokými nároky zákazníků na složení produktů jsou všechny výrobky Juliette Armand absolutně bezpečné a neobsahují parabeny, propylen glykol, minerální oleje ani alergeny. Vášní a primárním cílem Juliette Armand je vytvoření dostupné       kosmetiky, která umožňuje dosažení účinků srovnatelných s výsledky plastické chirurgie. Silně invazivní estetické zákroky považuje společnost Juliette Armand za dávno překonané a z historického hlediska, prokazatelně za nevhodné pro lidský organismus.

www.juliettearmand.cz
www.ja-eshop.cz