Hotel Augustiniánský dům

Hotel s rodinnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, kde se vzájemně prolíná novorenesanční exteriér s moderně zařízeným interiérem, hotel s ideální polohou, odkud je vše takřka na dosah ruky, Vám svou atmosférou umožní dokonale vychutnat největší moravské lázně Luhačovice.

Prožijte harmonické spojení relaxace a rodinné atmosféry ve čtyřhvězdičkovém hotelu superior, který nabízí 25 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním designu, včetně apartmá Leoše Janáčka, restauraci Symfonie s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness & spa centrum Harmonie, sál Inspirace s kapacitou 50 míst, Wi-Fi, hlídané parkoviště a sportovní areál LuhaPark. Jednoduše řečeno, vše co si jen můžete přát pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě Luhačovice.

Gastronomické zážitky v Restauraci Symfonie

Nabídka restaurace je určena nejen hotelovým hostům, ale i veřejnosti. Pro všechny labužníky jsme připravili jídelní lístek, který je čtvrtletně obměňován.

Zdraví, relaxace, odpočinek

Naše wellness & spa centrum Harmonie Vás příjemně překvapí harmonií vnitřního prostoru s profesionálním a vysoce efektivním vybavením. Bude se o Vás starat pečlivě vybraný tým terapeutů, kteří patří ke zkušeným odborníkům wellness péče.

www.augustian.cz