Bemex Boot

Naše charterová základna se nachází v chorvatském Sukošanu cca 10 km jižně od Zadaru (900km od Prahy). Tato strategická poloha ve středu chorvatského pobřeží přímo proti národnímu parku souostroví Kornati umožňuje plavby jak na sever k ostrovům Cres, Lošinj či Rab, tak na jih na Hvar, Vis, Korčulu, Mljet apod. Při cestě autem doporučujeme trasu přes Graz, Maribor, Záhřeb, Zadar, Sukošan. Ve vzdálenosti cca 5 km od mariny se nachází rovněž mezinárodní letiště Zadar kam létají také linky z Prahy a Bratislavy.

Po příjezdu do mariny můžete zaparkovat svůj vůz na našem vyhrazeném parkovišti v bezprostřední blízkosti mola. Provozovatel mariny vybírá při vjezdu do mariny za parkování v areálu mariny 45,-Kn/den.

V naší kanceláři u mola č.14 najdete neustále českého zástupce, který vám bude k dispozici. Vaši charterovou jachtu vám bude v Sukošanu předávat pouze český personál a výrazně vám tak zpříjemní a ulehčí vaši dovolenou.

Na základně také provádíme záruční i pozáruční servis lodí. Je zde tým zkušených odborníků spolu se skladem náhradních dílů, připravených provádět servis nejen mateřských charterových lodí, ale i soukromých lodí našich klientů.

www.bemexboot.cz