O Soutěži

Česká Miss je národní a nejprestižnější soutěží krásy v České republice s mnohaletou tradicí. Vlastní licence na nejvýznamnější světové soutěže krásy – Miss World, Miss Universe, Miss Earth, Miss Supranational a také Mr.World (soutěž o nejkrásnějšího muže planety).

V rámci uplynulých ročníků se Českou Miss chtěly stát tisíce dívek, které si účastí v soutěži a ziskem titulu chtěly splnit svůj sen a od titulu očekávají prostor pro osobní růst a lepší uplatnění. Česká Miss je kulturně vzdělávací projekt s charitativním podtextem, který připravuje dívky na reprezentaci České republiky ve světě a zároveň podporuje rozvoj osobností a úspěšných žen.

Nový ročník se představí v úplně nové podobě. Česká Miss 2017 je nová, jiná, atraktivnější, zábavnější a podstatně více propojena s online médii. Nově soutěž řídí Martin Ditmar, předseda představenstva MISS EVENTS a.s., a Eva Čerešňáková, výkonná ředitelka soutěže. Ta si světem soutěže krásy prošla na vlastní kůži a o své cestě za snem vydala úspěšnou knihu MISS, sny vs.realita, která pomáhá dívkám i jejich rodičům prostředí soutěží krásy pochopit a na vstup do tohoto světa se co nejlépe připravit.