Poděkování za spolupráci Simoně Krainové

16. 4. 2017

Vzhledem k tomu, že projekt Česká Miss si s letošním ročníkem prochází obdobím změn, přenastavením a změnou konceptu, která se s vývojem okolností přizpůsobuje aktuální situaci, mění se i průběžně pilíře celé soutěže. Soutěže krásy, kdy její klasická podoba byla pro stále větší množství lidí nudná či zastaralá, ale přitom mnoho lidí novodobé uchopení soutěže krásy prozatím spíše kritizuje či nechápe.

Součástí nového ročníku České Miss se stal i tým ze světa fashion v čele s topmodelkou Simonou Krainovou, která po dobu svého působení vnesla soutěži více modelingový a fashion směr. Nesmírně si vážíme jejího zapojení a děkujeme za to, že svými zkušenostmi obohatila letošní finalistky i jejich soustředění v Hotelu Lomnica v Tatrách.

Vzhledem k tomu, že změny s novým ročníkem přicházejí průběžně a podle okolností, které se působením různých faktorů vyvíjejí, respektujeme rozhodnutí Simony Krainové, která se rozhodla po skvěle odvedené práci a zapojení se jak do výběru finalistek, tak do jejich focení a soustředění, odstoupit z projektu. Svoji úlohu sehrála výborně a jsme vděční za to, že po určitou dobu byla aktivní součástí našeho týmu.