Česká Miss se mění v reality show

iPrima

Na Prima SHOW přichází opravdová revoluce v hledání královny krásy. Hledá se Miss je název nové show – soutěže krásy Česká Miss Essens, která přinese něco, co tu doposud nebylo. Diváci se mohou těšit na velmi pestrou reality show, kde dívky budou muset opravdu zabrat, aby si zajistily úspěch a postup do samotného finále, kde jedna z nich získá vysněný titul Česká Miss Universe.

Celkem osm epizod umožní divákům sledovat cestu finalistek za uskutečněním životního snu. Od castingových kol až po galavečer. Z 8 952 dívek jen dvanáct postoupí do Velkého finále. Hledá se Miss startuje na Prima SHOW už v sobotu 15. října od 20:10.

Diváci budou mít možnost dívky pečlivě poznat

Epizody postupně provedou diváky cestou soutěžících za snem stát se novou královnou krásy, která bude zvolena v závěrečném živém přenosu na televizi Prima dne 11. 12. 2022. První díl z předtočených epizod bude sestávat z krátkých pohovorů s účastnicemi castingových kol. Z přihlášených soutěžících bude vybráno 50 semifinalistek, které se ve druhém díle budou ucházet o postup do TOP 20.

Tyto dívky se okamžitě po ukončení semifinálového kola odeberou na překrásný Hraniční zámeček, kde je bude čekat celkem šest výzev, které je dovedou až do samotného finále. V průběhu osmi dílů budou vybrány před samotným Velkým finále dvě dívky, které budou reprezentovat pro letošní rok Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe a Miss Earth.