Finalistky na paddleboardech pomáhaly dobré věci!

Všechny finalistky se opět sešly v Praze a čekaly je dva dny plné povinností a zábavy. Nejprve se zúčastnily Prague Paddle Festu na Střeleckém ostrově.

Finalistky na paddleboardech pomáhaly dobré věci!

Tam se naučily jezdit na paddleboardech a po první instruktáži si na nich dokonce zvládky zacvičit jógu. Vše pod dozorem moderátorky Veroniky Farářové: „Já holky obdivuju. Sama jsem dřív sportovala hodně, ale nevím, jestli bych tohle zvládla a ony po pár minutách daly i cvičení. Já bych určitě skončila ve vodě,“ smála se.

Projížďka kolem Střeleckého ostrova však nebyla jen zábavou. Dívky pomohly dobré věci. Svou účastí totiž přispěly devětadvacetilému studentovi práv a vozíčkářovi Janu Hermanovi na speciální sedátko na paddleboard. I přes úraz, který Jan při autohávárii v roce 2011 prodělal, se nevzdal aktivního způsobu života a je vášnivým sportortovcem. Dokonce je reprezentantem České republiky ve florbalu vozíčkářů. Ovšem speciálně upravené potřeby na sport jsou finančně náročné, a tak je vděčný za každou pomoc. 

A to nebyla jediná sportovní aktivita, která dívky čekala. Další pražskou zastávkou totiž byla návštěva fitness centra John Reed. Před finále je potřeba vyladit postavy a tato luxusní posilovna, která je partnerem soutěže, poskytla finalistkám prostor, aby si po ránu daly pořádně do těla. Ještě před samotným cvičením stihly nafotit nové fotky. Ředitelka soutěže Miss Universe Slovenska Silvia Lakatošová, která dívky doprovázela má ohledně jejich postav jasno: „Všechny jsou samozřejmě krásné, jinak by se nedostaly až sem. Na postavě je ovšem potřeba pracovat pořád. Blíží se nejenom naše finále, ale i světové soutěže krásy a ty neodpouštějí vůbec nic. Dívky musí být dokonalé.“

Volnější odpoledne s prohlídkou Prahy pak završila návštěva Medik Hausu, před kterým se dívky nejprve vyfotily s vozem Liftago. To se totiž nyní bude starat o jejich komfortní a bezpečnou přepravu. A pak už se dozvěděly něco o nejnovějších postupech z oblasti estetické medicíny, dermatologie a také novinky o kosmetice Juliette Armand.