Guru

 

GURU

 

Soutěž krásy Česká Miss nabírá oproti předchozím ročníkům úplně nový směr. Vtahuje veřejnost do dění, sdílí zákulisí soutěže, připravuje vlastní několikadílný pořad Hledá se Česká Miss a finalistky České Miss čeká již nyní na soustředění ve Vysokých Tatrách spolupráce s topmodelkou Simonou Krainovou, jedním z nejlepších českých fotografů Benediktem Renčem, stylistou Filipem Vaňkem, odbornicí přes sociální média Michaelou Derynkovou a specialistkou na výživu Ivanou Bednářovou Častvajovou.

„Projekt Česká Miss je pro mě výzvou a já ji s nadšením přijímám. Těší mě, že mě noví majitelé oslovili, abych se s nimi na projektu podílela. Eva s Martinem jsou velmi otevření novým nápadům, kterých máme v hlavě nespočet. Proto se do projektu zapojili i další odborníci jako je stylista Filip Vaněk a fotograf Ben Renč, kteří se v oblasti módy pohybují už mnoho let a mají velké zkušenosti. Společně s nimi podpoříme nový projekt České Miss. Ráda bych mladým dívkám předala své téměř už třicetileté zkušenosti v oblasti modelingu, chtěla bych jim dodat důvěru, povzbudit je a dát jim pár dobrých rad na jejich cestě do světa modelingu,“ uvedla Simona, která udává módní směr projektu a ke spolupráci přizvala elitu v oblasti fashion a fotografie na českém trhu.


SIMONA KRAINOVÁ - Modeling & Fashion Guru

FILIP VANĚK - Styling & Image Maker

BENEDIKT RENČ - Photo Guru

MICHAELA DERYNKOVÁ - Social Media Guru

IVANA BEDNÁŘOVÁ ČASTVAJOVÁ - Healthy lifestyle specialist

PETRA MĚCHUROVÁ - Hair Guru

HRISTINA GEORGIEVSKA & TÝM MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE - Make-Up Guru


   

 

MENTORKY

 

Nedílnou součástí letošního ročníku je online příprava na castingy. Každá soutěžící má šanci ukázat, co v ní je ještě mnohem dříve, než se objeví na castingu. Získat si podporu na sociálních sítích bude důležité pro celý průběh soutěže. Určitě pomohou rady mentorek, které jsme vyzpovídali a na základě jejich rad připravili jejich rady. Chcete být úspěšné jako vítězky předchozích ročníků?  Podívejte se na jejich profily a na jejich rady.


ELIŠKA BUČKOVÁ - Česká Miss 2008

ANETE VIGNEROVÁ - Miss ČR 2009

TEREZA FAJKSOVÁ - Miss Earth 2012

NIKOL ŠVANTNEROVÁ - Česká Miss 2015


 

 

FOTOGRAFOVÉ

 

Cestu dívek za svým snem zachycují další fotografové, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Ve spolupráci se společností Mironet probíhala od začátku tohoto ročníku na www.fotimceskoumiss.cz fotografické soutěž o ceny v hodnotě 100 tisíc korun. V očích odborné poroty se nejlépe prezentoval Filip Matušinský, čímž se zařadil do našeho fotografického týmu.


DAVID VÁŇA - Photo

PETRA ODRAZILOVÁ - Photo

MARTIN ŠEBESTA - Photo

FILIP MATUŠINSKÝ - Photo