EPIZODY

Česká Miss Essens, nový formát soutěže krásy, který dává příležitost divákům sledovat cestu finalistek od castingových kol až po samotný finálový galavečer. Cílem soutěže je najít nové tváře, jak pro svět modelingu, tak influencingu.

EPIZODA 6

TRAMPOLÍNY

 Revoluce v Miss na Primě. Celkem osm epizod umožní divákům sledovat cestu finalistek za uskutečněním životního snu. Od castingových kol až po galavečer. Z 8952 dívek jen dvanáct postoupí do Velkého finále

Epizoda 5

The Best of Color!

The Best of Color! Toť název této epizody. Dívkám pomůžou při výběru svých outfitů ti nejpřísnější porotci. Kromě sestavení jejich outfitů je čeká jejich prezentace s catwalkem. Kdo se pomalu ale jistě blíží do finále?

Epizoda 4

2. VÝZVA - BEAUTY FOCENÍ

Co je rýmuje se slovem modelka? Přece kabelka ! V tomto díle soutěžící čeká další nelehká výzva. Která před fotoaparátem to zvládne nejlépe a která z dívek před porotou neuspěje?

Epizoda 3

1. VÝZVA - INSTAGRAM

Dívky se ubytovaly na Hraničním zámečku – Chateau de Frontiere a bojují o titul Česká Miss Essens. Finálovou TOP 20 čeká školení na sociální média s úspěšnou influencerkou Annou Kadeřávkovou. Co bude následovat a která z dívek opustí Hraniční zámeček se dozvíte již v tomto dílé.

Epizoda 2

SEMIFINÁLE

Příjezd semifinalistek na Hraniční zámeček – Chateau de Frontier, kde mají dívky možnost se představit a zaujmout porotu svou osobností. Děvčata budou čelit prvním výzvám, které rozhodnou o tom, kdo postoupí do TOP 20 a kdo pojede zpět domů.

Epizoda 1

CASTING

Souboj krásek v novém formátu soutěže krásy Česká Miss Essens 2022. Šanci na vítězství mají všechny. Která z dívek uspěje před odbornou porotou a postoupí do semifinále? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v premiérovém díle soutěže Česká Miss Essens.