FINALISTKY ČESKÉ MISS ESSENS PRAVIDELNĚ ZDOKONALUJÍ SVÉ JAZYKOVÉ DOVEDNOSTI S JIPKOU.

Nedílnou součástí dovedností finalistek České Miss ESSENS je jazyková vybavenost. Dívky si svou angličtinu zdokonalují v pravidelných online kurzech s přední českou jazykovkou JIPKA.

 FINALISTKY ČESKÉ MISS ESSENS PRAVIDELNĚ ZDOKONALUJÍ SVÉ JAZYKOVÉ DOVEDNOSTI S JIPKOU.

Jazyková vybavenost je nezbytnou dovedností všech finalistek České Miss ESSENS. Ve spolupráci s přední českou jazykovkou JIPKA podstoupily všechny dívky rozřazovací testy a dle jejich úrovně angličtiny se rozdělily na jednotlivé studijní skupiny. Zkušení lektoři z JIPKY přizpůsobili formu jazykových kurzů jak aktuálnímu COVID období, tak i dostupnosti pro všechny dívky, které nejsou z Prahy. Online výuku na míru si dívky velmi pochvalují. Přístup lektorů je velmi profesionální, ale zároveň se dívkám líbí přátelská až rodinná atmosféra výuky.

 

Pro vítězky České Miss ESSENS je připraven následný intenzivní kurz, který je připraví na mezinárodní soutěže krásy, kde je anglický jazyk nezbytně nutný jak pro přípravy na soutěž - videa, medailonky, rozhovory s porotou, tak i pro běžnou komunikaci s dalšími finalistkami z jednotlivých zemí a celkové fungování v rámci zahraničních soutěží.